درباره آوا 

شرکت آرمان وفاداری آریا با نام تجاری آوا با هدف ارائه خدمات نوین بانکی، افزایش ارتباط دوسویه خدمات بانکی و مشتری، دریافت تسهیلات مادی و معنوی و ارائه پلتفرم بانکداری دیجیتال، در بهمن ماه سال ۱۳۹۸ تأسیس و راه‌اندازی شد. آوا با ایجاد بستری امن و راحت، امکان بهره‌گیری مشتریان را از خدمات بانکداری الکترونیک و گام نهادن به سوی بانکداری دیجیتال فراهم نموده است.

آواتـــــــــــــــــار

هر آنچه مشتریان و 

کسب‌وکار شما می‌خواهد!

خدمات  آوا

rating (1)

پلتفرم باشگاه مشتریان

تمامی کسب‌وکارها می‌توانند با استفاده از پلتفرم باشگاه مشتریان خدمات اختصاصی وفاداری و باشگاهی به مشتریان خود ارائه نمایند. این پلتفرم قابلیت شخصی‌سازی و ارائه خدمات اختصاصی کسب‌وکارها را به مشتریان دارا بوده و بستری برای ارتقا تجربه مشتریان خواهد بود.


money-bags

پلتفرم فروش اقساطی

پلتفرم فروش اقساطی آوا به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا با استفاده از آن، تمامی خدمات خود را به شرکت‌های طرف قراردادشان به صورت قسطی ارائه نموده و از ویژگی‌های منحصر به فرد این پلتفرم نظیر تسهیم آنی، تسویه منظم، چابکی در توسعه و مقیاس‎پذیری استفاده نمایند.

 

شرکای تجاری آوا

مدیران آوا

مدیرعامل

رضا سمیع‌زاده
مدیرعامل

سید فرید جهانبخش
رئیس هیئت مدیره

مجید بیات
عضو هیئت مدیره

همکاری با آوا

ما همیشه به دنبال بهترین‌ها هستیم.
به ما بپیوندید.

AVA logo

شرکت آرمان وفاداری آریا (آوا)

ما در آوا به دنبال پیاده‌سازی راهکارهای بانکداری دیجیتال برای تمامی مخاطبینمان هستیم.  با ارائه خدماتی متنوع، هم کسب‌وکارها و هم مشتریان این امکان را دارند تا با حضور بر پلتفرم ما، تجربه‌ای جذاب از تعامل با یکدیگر ایجاد نمایند. 

توسعه داده شده توسط شرکت آرمان وفاداری آریا

© ۲۰۲۰ تمامی حقوق محفوظ است.