معرفی خدمات کارت و پرداخت آواتار

اضافه کردن کارت

می‌توانید کارت‌های بانکی شتابی خود را به آواتار اضافه کنید. کارت‌ بانک ایران زمین برای همه عملیات (انتقال وجه کارتی، خرید شارژ، پرداخت قبض، خریدبسته اینترنت) قابل استفاده است. کارت سایر بانک‌ها فعلاً فقط برای (خرید شارژ، پرداخت قبض، خریدبسته اینترنت) قابل استفاده است.

برای اضافه کردن کارت، لیست کارت‌های بالای صفحه را به سمت راست حرکت بدهید تا به یک کارت سفید با علامت “+” برسید. بر روی این کارت تپ کرده و اطلاعات کارت را وارد کنید.

انتقال وجه کارت به کارت

از صفحه اصلی برنامه، گزینه “انتقال” یا از منوی اصلی برنامه، گزینه “انتقال از کارت” را انتخاب کنید.

وارد یک فرایند مرحله به مرحله می‌شوید که شما را در مسیر انتقال وجه کارت به کارت هدایت می‌کند. در مرحله اول، گزینه “کارت” را از بالای صفحه انتخاب کنید. وارد یک فرایند مرحله به مرحله می‌شوید که شما را در مسیر انتقال وجه کارت به کارت هدایت می‌کند. در مرحله اول، گزینه “کارت” را از بالای صفحه انتخاب کنید.

در گام‌های مختلف فرایند، ابتدا شماره کارت مقصد، بعد مبلغ مورد نظر و در نهایت اطلاعات کارت مبدأ از شما درخواست می‌شود.

در گام مربوط به ورود اطلاعات کارت، می‌توانید رمز دوم ثابت (در صورتی که مبلغ تراکنش کمتر از ۱۰۰ هزار تومان بوده و مجموع تراکنش انجام شده در آن روز، کمتر از ۱۰۰ هزار تومان باشد) یا رمز دوم پویا استفاده کنید.

خرید شارژ موبایل

برای خرید شارژ موبایل باید لااقل یک کارت بانکی به آواتار معرفی کرده باشید.

از صفحه اصلی برنامه، گزینه “شارژ مستقیم”‌ را انتخاب کنید.

وارد یک فرایند مرحله به مرحله می‌شوید که شما را در مسیر خرید شارژ موبایل هدایت می‌کند.

در گام اول، شماره تلفن مقصد را وارد کنید. نوع اپراتور به صورت خودکار تشخیص داده می‌شود. اما در صورتی که شماره خود را ترابرد کرده‌اید، می‌توانید اپراتور موبایل را خودتان انتخاب کنید.

در گام دوم، مقدار شارژ مورد نظر از شما پرسیده می‌شود. همچنین می‌توانید شیوه اعمال شارژ (عادی یا ویژه) را در این مرحله انتخاب کنید.

در گام سوم، اطلاعات کارت از شما دریافت می‌شود. می‌توانید رمز دوم ثابت (در صورتی که مبلغ تراکنش کمتر از ۱۰۰ هزار تومان بوده و مجموع تراکنش انجام شده در آن روز، کمتر از ۱۰۰ هزار تومان باشد) یا رمز دوم پویا استفاده کنید.

خرید بسته اینترنت

برای خرید بسته اینترنت باید لااقل یک کارت بانکی به آواتار معرفی کرده باشید.

از صفحه اصلی برنامه، گزینه “بسته اینترنت”‌ را انتخاب کنید.

وارد یک فرایند مرحله به مرحله می‌شوید که شما را در مسیر خرید بسته اینترنت هدایت می‌کند.

در گام اول، شماره تلفن مقصد را وارد کنید. نوع اپراتور به صورت خودکار تشخیص داده می‌شود. سپس بعد از چند لحظه گزینه نوع سیم‌کارت به شما نمایش داده می‌شود که باید از طریق آن نوع سیم کارت خود را مشخص کنید.

در گام دوم، انواع مختلف بسته‌های اینترنت جهت انتخاب شما نمایش داده می‌شوند. می‌توانید از طریق گزینه‌های بالای صفحه، فهرست نمایش بسته‌ها را بر اساس بازه زمانی اعتبار محدود کنید.

در گام سوم، اطلاعات کارت از شما دریافت می‌شود. می‌توانید رمز دوم ثابت (در صورتی که مبلغ تراکنش کمتر از ۱۰۰ هزار تومان بوده و مجموع تراکنش انجام شده در آن روز، کمتر از ۱۰۰ هزار تومان باشد) یا رمز دوم پویا استفاده کنید.

پرداخت قبض

برای پرداخت قبض باید لااقل یک کارت بانکی به آواتار معرفی کرده باشید.

از صفحه اصلی برنامه، گزینه “قبض‌ را انتخاب کنید.

وارد یک فرایند مرحله به مرحله می‌شوید که شما را در مسیر پرداخت قبض هدایت می‌کند

در گام اول، شناسه قبض و شناسه پرداخت را وارد کنید. همچنین می‌توانید برای ورود این اطلاعات از طریق اسکن بارکد کارت، بر روی علامت اسکن تپ کنید.

در گام دوم، اطلاعات مربوط به کارت مبدأ مورد نظر از شما درخواست می‌شود. در این مرحله می‌توانید رمز دوم ثابت (در صورتی که مبلغ تراکنش کمتر از ۱۰۰ هزار تومان بوده و مجموع تراکنش انجام شده در آن روز، کمتر از ۱۰۰ هزار تومان باشد) یا رمز دوم پویا استفاده کنید.