جشنواره و گردونه شانس آواتار

جشنواره

جشنواره‌های آواتار، رویدادهایی هستند که با شرکت در آن‌ها می‌توانید از جوایز مختلف بهره‌مند شوید. جشنواره‌ها به مناسبت‌های مختلف برگزار می‌شوند، پس همیشه فرصت برنده شدن وجود دارد!

شرکت در جشنواره

از صفحه اصلی برنامه، گزینه “جشنواره” را انتخاب کنید.

در صفحه‌ای که باز می‌شود فهرستی از جشنواره‌های مختلف را مشاهده می‌کنید. این فهرست شامل جشنواره‌های فعال و جشنواره‌های خاتمه یافته است.

با انتخاب هر جشنواره فعال (جشنواره‌هایی که تصویر آن‌ها رنگی است) سبدهای قرعه‌کشی مختلف آن جشنواره به شما نمایش داده می‌‌شود. هر سبد قرعه‌کشی، جوایز مختص به خود دارد. با انتخاب هر سبد قرعه‌کشی، صفحه‌ای جهت پرداخت میزان امتیاز مربوط به آن جشنواره به شما نمایش داده می‌شود. با پرداخت امتیاز لازمه، یک شانس قرعه‌کشی به شانس‌های شما جهت برنده شدن جایزه آن سبد اضافه می‌شود. با سررسید موعد قرعه‌کشی جشنواره، قرعه‌کشی با نظارت کارشناسان حقوقی بانکی انجام شده و برندگان در صفحه مربوط به جشنواره اعلام می‌شوند.

با انتخاب هر جشنواره خاتمه یافته (جشنواره‌هایی که تصویر آن‌ها سیاه‌وسفید است) سبدهای قرعه‌کشی مختلف آن جشنواره به شما نمایش داده می‌‌شود. با انتخاب هر سبد می‌توانید فهرست برندگان آن سبد خاص را مشاهده کنید.

 

گردونه شانس

با استفاده از گردونه شانس آواتار می‌توانید امتیاز آواتار خود را به جوایز ارزشمند تبدیل کنید!

استفاده از گردونه شانس

از صفحه اصلی برنامه، گزینه “گردونه شانس” را انتخاب کنید.

در صفحه‌ای که باز می‌شود فهرستی از گردونه‌های شانس مختلف به شما نمایش داده می‌شود.

گرداندن هر گردونه، نیازمند بلیط است. وقتی گردونه مورد نظر خود را انتخاب کردید، با انتخاب دکمه “بخر و بچرخون” می‌توانید هزینه بلیط گردونه را پرداخت کرده و گردونه رابچرخانید.

بعد از توقف گردونه، مطابق با گزینه‌ای که مقابل نشانگر گردونه قرار می‌گیرد، جایزه‌ای به شما تعلق خواهد گرفت.